Toodete kasutusvladkonnad:

VISOR® värv

Tehisnägemise andur objekti kõige täpsemaks tunnistamiseks
       
       
    VISOR® värvianduri tippomadused
  • Edasiarendatud objekti tunnistamine tänu täiendavale värvi tunnistamisele
  • Täpne värvitunnistus isegi väga väikese värvierinevuse korral
  • Võimas detailide avastamine ja jälgimine
  • Väga täpne 1,3 megapikslit värvieristus
  • Kuni 6 digitaalset väljundit (laiendatav kuni 32 I/O)
  • Kasutajasõbralik konfigureerimistarkvara koos kasutajaõiguste ja online-toega
Kas sama või mitte sama? Ebaõige täide prakeeritakse välja:  
VISOR® värviandur tunnistab isegi kõige väiksemaid värvierinevuse nüansse paremini, kui inimese silm. See võimaldab näiteks tunnistada õige värvuse kõrvalekallet või sorteerida detaile nende värvuse järgi. VISOR® värvianduris on kombineeritud värvi ja objekti tunnistamine ja sellest tulenevalt suudab see andur samaaegselt kontrollida nii mulli terviklikkust kui ka selle hõivatust korrektse värviga.

Objektide värvus on tähtis omadus, mille järgi saab objekte tööstuslikes tootmisprotsessides avastada ja üksteisest eristada. Olgu selleks siis toote kvaliteedi tagamise otstarbel värvimärkide tunnistamine, värvilised trükised või etiketid, LED-id, displei elemendid, kaablikimbud, küpsetatud toodete pruunistumise tase ... - tööstus on palju värvilisem, kui see esmapilgul tundub.

 

Klassikaliste värviandurite tunnistusomadused on piiratud passiivsete värvitoonidega. Teisisõnu need ei suuda tunnistada värvusi, mis ise on värvusvalguse kiirgamise allikaks. Sensoparti VISOR® tehisnägemisega värviandurid on vabad sarnastest kitsendustest. Ja mitte ainult ei "näe" mistahes kuju ja värvusega objekte, vaid annavad ka informatsiooni värvuse intensiivsusest ja objekti asukohast. Need andurid võivad olla ka alternatiiviks tavapärase kontrastsusanduri hall-toonide mõõteväärtustele ja kontrastsuse erinevustele koos objekti muude omaduste samaaegse määramisega.

   

 

Kas kõik LED-id on õiges kohas?

VISOR® tehisnägemisega värvianduri unikaalseks omaduseks on aktiiivse (valgust isekiirguva) värvuse tunnistamine. Näiteks auto- või elektroonikatööstuse komponentide paigutuse kontrollimine.

     

Üleminek värviandurile on lihtne

Uue põlvkonna VISOR® värviandur ei toeta mitte ainult värvide tunnistamist, vaid ka kõiki VISOR® objektianduri omadusi. Mõlema tehisnägemise anduri töökontseptsioon on identne. Värvianduril on lisaks kolm täiendavat detektorit värvitunnistamise konfigureerimiseks. Seega üleminek VISOR® objektiandurilt värviandurile nõuab minimaalset vaeva, kui oled otsustanud oma tööle värve lisada.
     
       
* Kohustuslikud väljad Saada