Müük

Väliselt võib paista, et Standeli põhitegevus on müük. Faktiliselt see nii ongi. Kui aga Standeli tegevuse sisusse pisut sügavamalt tungida, siis näeb ja tunneb igaüks, et oleme märksa enamat, kui müügiettevõte. Suurem osa tööst mida teeme, on "rätsepatöö". Loe edasi ...

 

Tehniline toetus

Tehniline tugiteenus on muutunud eriti oluliseks ja tähtsaks osaks üha kiiremalt muutuvas maailmas. Kõik, mis täna on uus ja kõige moodsam võib üsna kiiresti olla muutunud vanaks ja jääda jalgu ajale ja muutunud nõudmistele. Loe edasi ...

 

Seminarid ja koolitused

Uute toodete ja teenuste esitlemiseks on mitmeid erinevaid meetodeid. Praktikas oleme leidunud, et kõige efektiivsemaks on osutunud demobussiga ringreisid läbi Eesti suurimate linnade.

Loe edasi ...Hooldus ja remont

Seadmete hooldus on kaasaegses tootmisettevõttes üks võtmeküsimusi. See ei puuduta ammu enam ainult tihendite vahetamist või liikuvate osade õlitamist. Ka elektroonikal baseeruvad seadmed vajavad hooldamist. Programmid täiendamist ja tarkvarad uuendamist.

Loe edasi ...

 

Transport ja kiirkuller

Kauba kättetoimetamiseks on erinevaid viise. Siin lähtume igal konkreetsel juhul kliendi soovist ja olukorrast. Osadel klientidel meeldib ise kaubal järel käia ja törts juttugi puhuda. Osad kliendid aga soovivad, et neile alati kaup kätte toimetatakse.

Loe edasi ...