Müük

Väliselt võib paista, et Standeli põhitegevus on müük. Faktiliselt see nii just ongi. Kui aga Standeli tegevusse pisut sügavamalt tungida, siis näeb ja tunneb igaüks, et oleme märksa enamat, kui müügiettevõte. Meie eesmärk ei ole võimalikult odavalt kuskilt midagi hankida ja see müüki paisata. Suurem osa tööst, mida teeme, on "rätsepatöö".  Oleme insenerid ja meie tegevuse eesmärk on aidata koostöös igat klienti leida tema ülesandele kõige optimaalsem lahendus. Esmalt kindlasti paberil ja teoreetiliselt ning alles seejärel otsida sobivaid tooteid. Standeli tootevalik on väga lai ja selles on hulgaliselt erinevaid tööstusautomaatika seadmeid igale tööstusharule ja masinale. Oleme selle ala professionaalid ja iga tootja ja toode on valitud väga hoolikalt. Sama hoolikalt suhtume igasse ülesandesse ja päringusse, mille saame. Süveneme väga põhjalikult igasse teemasse ja toome välja ühe või teise lahenduse plussid ja miinused. Nii saab klient võrrelda ja kaaluda alternatiivseid variante. Aga see pole kaugeltki veel kõik.

 

 

 

 

 

Paljudel kohtumistel on meilt küsitud väga erineval tasandil lahendusi. Olgu see siis "väsinud" relee väljavahetamine, uue masina või seadme projekteerimine, mõni tootmis-tehnoloogiline koosteliin või  mingi muu sõlm või terviklahendus. Siingi on meil enamasti lahendused olemas. Kuna Standeli klientideks ei ole ainult tootmisettevõtted vaid ka inseneribürood, muude seadmete ja masinate projekteerijad, maaletoojad, edasimüüjad ning hooldusfirmad, siis koostöös kõikide nendega saame tootmisettevõttele pakkuda just seda, mida nad on otsinud ja vajanud. Nii on Standel olnud mitmete mahukate projektide automaatikaosa allhankijaks ja varustajaks. Ja jällegi mitte ainult. Kindlasti tähendab Standeli allhankija ja varustaja rollis olemine igale kliendile märksa enamat. Need on nii projektieelsed nõustamised, konsultatsioonid, koolitus ja väljaõpe kui ka hilisem igakülgne abi. Standeli müügitöö ei lõpe saatelehega kauba üleandmisel vaid jätkub hilisemas mistahes esilekerkivate küsimuste lahendamises.

 

 

Üsna tihti pöördutakse meie poole olukorras, kus tootmisprotsess on häiritud või isegi seiskunud. Põhjuseks enamasti mingi anduri või muu seadme rike. Kui kliendil puudub oma insener-tehniline meeskond või hoolduspartner, siis ka siin oleme võtnud täieliku vastutuse riknenud osadele sobiliku asenduse leidmiseks. Koostööpartnerite abil on lahenduse leidnud üsnagi keerukad olukorrad.